Zmiany i lore w Liquidation

Wraz z nową szatą graficzną, powoli będą pojawiać się nowe porcje informacji ze świata gier strategicznych. W dzisiejszym poście poświęcimy trochę czasu na przyjrzeniu się zmianom które zaszły w produkcji i lore Liquidation.

Połączenie sił z developerami gry Loria

Developerzy Liquidation zdecydowali się na współpracę z ekipą odpowiedzialną za grę Loria i nadchodzącą Loria 2. Sprawiło to, że Liquidation otrzyma nowy framework, który wprowadzi wiele ulepszeń jak:

  • nowy system pathfinding’u oparty na Flow Fields
  • lepsza wydajność
  • więcej jednostek na ekranie w tym samym czasie
  • możliwość zapisywania, oglądania i udostępniania replay’i

Pokazano również kawałek mapy Al’akam Ruins – ojczystej ziemii Scourge Alliance:

Al'akam Ruins

Charakterystyka postaci

Twórcy co jakiś czas zamierzają publikować informacje na temat grywalnych postaci. W tym poście omówimy przedstawiciela Scourge Alliance – Ghalgora Ironfist, którego wygląd możecie zobaczyć powyżej i na miniaturce.

Ghalgor Ironfist

Rasa: Toadkin
Wiek: 37 lat
Miejsce pochodzenia: Vrathor
Wysokość: 168cm
Waga: 120kg
Płeć: Mężczyzna
Typ krwi: Niewiadomy
Przynależność: Scourge Alliance
Zawód: Twórca broni dla Scourge Alliance
Krewni: Niewadomo

Osobowość: Wczesne trudności życiowe Ghalgora sprawiły, że polegał on wyłącznie na własnych umiejętnościach, o czym świadczy jego arogancja i protekcjonalność wobec tych, którzy potrzebowali pomocy. Z zamiłowaniem do inżynierii i ciekawością do nieznanego, Ghalgor cieszy się każdą sekundę spędzoną w swoim warsztacie, gdy obmyśla o nowych pomysłach dla Scourge Alliance.

Lubi: Maszyny, Broń

Nie lubi: Swojej choroby

Tło: Ghalgor jest wpływowym i potężnym Toadkinem, członkiem rady i inżynierem Sojuszu. Jest odpowiedzialny za maszyny i trujące wyposażenie Sojuszu Scourge, które wynalazł je na długo przed jego powstaniem.

W przeciwieństwie do innych Toadkinów i stworzeń z The Hollow, Ghalgor nie był odporny na opary i truciznę, a co za tym idzie, był zmuszony do urządzeń filtrujących, aby przeżyć. Jego paradoksalna wola przetrwania i władza przyciągały jego krewnych, którzy podążali za nim i pomagali mu aż do nadejścia Odłamków, które przyniosły ich do Proroka Aeternusa.W trosce o własne przetrwanie i swój gatunek sprzymierzył się z prorokiem.

W czasie wojny z Twilight Crusade rozpoczął budowę maszyn, zbrojowni i uzbrojenia u boku swoich ludzi, aby pokonać Krucjatę.

LiquidationGame.com
Facebook
Twitter
Instagram