Morrig Fogvale, krasnolud z północy – A Year of Rain

W poprzednim wpisie dotyczący A Year of Rain, poznaliśmy House of Rupah. Jednym z dostępnych bohaterów tej frakcji jest Morrig Fogvale. Krasnolud pochodzi z północy i jest utalentowanym myśliwym z silnym, a czasami niezdrowym „jeśli robota jest warta wykonania, warto za to umrzeć”. Jego rozwój przeszedł długą drogę.

Pierwsze koncepty

Pierwotnie, Morrig miał mieć kaptur i potężną kuszę. Niebieski kolor na jego ubiorze był zastępowany kolorem gracza.

Morrig

Poprawiony koncept

Później twórcy trochę go poprawili. Zachował kuszę, lecz teraz posiada niesamowitą fryzurę zamiast kaptura. Nabrał też masy mięśniowej, więc wygląda na silniejszego. Jego ubrania inspirowane są starą skórzaną zbroją.

Morrig

Morrig stracił swój niebieski płaszcz z powodu przestarzałej koncepcji. W nowej koncepcji, ramię i zbroja będą pokolorowane w kolorze gracza.

Model 3D

Podczas gdy model 3D i tekstury krasnoluda są już gotowe, jego animacja jest w toku. Zespół ds. animacji jest już prawie gotowy, teraz pracuje nad jego animacją rozmów. Po wykonaniu wszystkich animacji, zostanie on wdrożony do gry.

Morrig 3D

Morrig Fogvale, krasnal z północy, jest tylko jednym z 4 bohaterów z rodu Rupah. W ciągu najbliższych kilku zobaczymy pozostałych 3 bohaterów.

Więcej informacji na temat A Year Of Rain
A Year Of Rain na Steam