Liderzy Twilight Crusade i przygotowania do Kickstartera – Liquidation

Liderzy Twilight Crusade otrzymali osobne poświęcone wpisy na temat ich historii. Widać, że przygotowania do kampanii na Kickstarterze, a co za tym idzie – również dema gry, idą pełną parą. Świadczyć może o tym aktywność na oficjalnym Twitterze.

Liderzy Twilight Crusade

Twilight King Dominus Ailwing

Twilight King Dominus Ailwing

Rasa: Człowiek/Soul-eater
Wiek: 3,161 lat (Nieśmiertelny)
Miejsce pochodzenia: Pryht
Wysokość: 332cm
Waga: Nieznana
Płeć: Mężczyzna
Grupa krwi: A+
Przynależność: Twilight Crusade
Rola: Lider Twilight Crusade (Król)
Relacje: Falira (Kochanka), Shira (Siostra), Gishmel (Ojciec)

Osobowość: Dominus toczy wewnętrzny konflikt z powodu swojej natury bycia, miewa cykle między stanem apatycznym a bardziej emocjonalnym. Pomimo tego wewnętrznego konfliktu jest bardzo skupiony na rozwijających się wydarzeniach i jest doskonałym strategiem na polu bitwy. Zgodnie z naukami swojego ojca Dominus opiekuje się bliskimi, a nawet posuwa się tak daleko, aby dobrowolnie oddać za nich swoje życie.

Lubi: Honor, Dyscyplinę, Szermierkę
Nielubi: Kłamstwa, Tracić kontrolę, Osoby bez honoru

Tło: Dominus jest człowiekiem przeklętym nieśmiertelnością, bratem Shiry, synem Gishmela, ukochanym Faliry i obecnie nosicielem Klątwy Życia.
Dominus nigdy nie nauczył się sztuki magii, ponieważ odmówił mu tego jego własny ojciec, ale zamiast tego opowiedział mu o starożytnych mitach.
Gdy Gishmel zmarł, Dominus i Shira wstąpili na tron, lecz nie udało im się utrzymać Kościół Illuminusa. Potem utworzyli Krucjatę Zmierzchu (Twilight Crusade), aby pokonać potworności Ulkatan i przywrócić pokój w królestwie.
Przez cały okres swoich rządów utrzymywał bliskie stosunki z elfką Falirą, którą Gishmel ocalił przed wiekami z Klatki Tempus. Chociaż kiedyś jego własnego ojciec powiedział, że żaden Pożeracz dusz nie powinien angażować się w miłość, zignorował ten fakt.
Po wojnie przeciwko Imperium Jul’avum i jego sojusznikom, a także po wydarzeniu o nazwie Rozpadnięcie, Dominus mocno trzymał się tronu, by pokonać wrogów Krucjaty.

Twilight Queen Shira Ailwing

Twilight Queen Shira Ailwing

Rasa: Człowiek
Wiek: 2,267 lat (Nieśmiertelny)
Miejsce pochodzenia: Pryht
Wysokość: 281cm
Waga: Nieznana
Płeć: Kobieta
Grupa krwi: A+
Przynależność: Twilight Crusade
Rola: Lider Twilight Crusade (Królowa)
Relacje: Dominus (Brother), Gishmel (Ojciec)

Osobowość: Shira była dociekliwa i pragnęła wiedzy, ciężko była ją zaspokoić przez jej ojca, który nauczył ją magii żywiołów. Jej miłość do tańca posunęła się tak daleko, że połączyła to ze swoją sztuką magii, nadając sobie tytuł Tancerki Ognia.
Jednak jej osobowość drastycznie się zmieniła po śmierci ojca, stając się samotnikiem i pełną nienawiścią do tych, którzy odwrócili się od nich w potrzebie. Kiedy Antonius de la Karol nadał Shirze i Dominusowi tron ​​Twilight Crusade, pokazała swoją prawdziwą zimną i bezlitosną osobowość.

Lubi: Taniec (pre-timeskip), studiowanie magii (pre-timeskip), mądrość

Nie lubi: Kłamstw, tchórzy, wszystkich innych ras (post-timeskip)

Tło: Shira to ludzka czarodziejka, mistrzyni w sztuce magii żywiołów, przywódczyni Twilight Crusade wraz ze swoim bratem Dominusem i powszechnie uważana za jednego z najpotężniejszych czarowników na świecie, studiowała pod okiem swojego ojca Gishmela.
Przeklęta nieśmiertelnością przez własnego ojca, Shira odkryła, że ​​zasób Quenrium może przynieść jej i jej bratu ulgę, rozpoczynając w ten sposób nieustanne poszukiwania Quenrium, które przerodziło się w wojnę z Plagą (Scourge). Ma głęboką urazę do wszystkiego, co nie jest ludzkie, posuwając się nawet tak daleko, że zniszczyłaby całą rasę, aby się zemścić.

Przygotowania do Kickstartera

Twórcy nie próżnują i co jakiś czas na oficjalnym twitterze informują nas o postępie prac. Aktualnie są w trakcie poszukiwań aktorów głosowych, którzy użyczą głosu dla kolejnych postaci.

Co ciekawe, deweloperzy planują wprowadzić kolejne rasy. Na ten moment będą one tylko dostępne w formie najemników, których zrekrutujemy po przejęciu na mapie Guild Hall. W grze uświadczymy Kosmiczne Krasnoludy oraz ciekawie wyglądające Plemię Księżycowego Kamienia (Moon Strone Tribe).

Pracę nad Bóstwami, czyli postaciami, które na początku swojej przygody wykreuje gracz zbliżają się ku końcowi.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej zmian to zapraszam na oficjalnym Twitterze Liquidation.

Więcej na temat klasycznych RTS