Killian Morningview – A Year Of Rain

Wczoraj pojawiła się nowa informacja o kolejnym grywalnym bohaterze frakcji House of Rupah – Killian Morningview. Jest Paladynem wschodzącego słońca. Weteranka wielu bitew z wystarczającą ilością blizn, które pokazują, że trudno ją pokonać.

Koncepcja

Na pierwszym oryginalnym koncepcie Killian miała warkocze. Od tego czasu odwiedziła fryzjera, który zdecydował, że warkocze nie są tym, co chcesz nosić podczas wojny. Tak więc w końcowym modelu 3D posiada inną fryzurę.

Koncept Killian Morningview
Killian Morningview Concept Art

Model 3D

Zmianie uległa również zbroja.

Model 3D Killian
Model 3D

Umiejętności Killian Morningview

Lay on HandsNatychmiast przywraca część zdrowia sojuszniczej jednostce i zmniejsza obrażenia przychodzące o określony procent na kilka sekund.
Fear no DarknessOsłania Killiana od niektórych obrażeń i przekierowuje nadchodzące obrażenia w małym obszarze wokół Paladyna na kilka sekund.
DawnbladeKillian rzuca się na pewną odległość w wyznaczonym kierunku, po czym atakuje wrogów na obszarze przed nią, stosując debuff, który spowalnia ich na kilka sekund.
Night’s End (Ultimate)Killian chroni wszystkie jednostki przed nadchodzącymi obrażeniami na obszarze okręgu, na kilka sekund.
Wygląd umiejętności Killian
Umiejętności

Killian jest trzecim grywalnym bohaterem frakcji House Rupah. Brakuje jeszcze tylko jednego: Lorda Jaidee Rupah, przywódcy frakcji. O nim dowiemy się więcej w przyszłym tygodniu.

Poprzedni wpis.
Newsy o A Year of Rain.

Źródło: https://steamcommunity.com/games/319540/announcements/detail/1601505630330360728